Barības Brit Animals Rabbit apskats

Brit Animals Rabbit apskats - majastrusis.lv

Par uzņēmumu
Brit Animals Rabbit apskats - majastrusis.lvBrit ir mājas mīluļu barības ražotājs no Čehijas. Viņu produkcija tiek eksportēta uz 52 valstīm. Uzņēmumam ir stingra nostāja par dzīvnieku labklājību, tāpēc viņi netestē savus produktus uz dzīvniekiem, kā arī neizvēlas sastāvdaļas, kuras var būt nelabvelīgas dzīvnieku veselībai. Brit aktīvi piedalās dzīvniekiem veltītos pasākumos Eiropā, tai skaitā zoo, suņu un kaķu izstādēs. Brit atbalsta terapijas suņu organizāciju.

Par produkciju
Brit ražo barību suņiem un kaķiem, bet nesen ir izveidojusi arī produktu līniju priekš mazajiem mīluļiem: trušiem, šinšilām, kāmjiem un jūras cūciņām. Pašlaik ir trīs pamatbarības, kas ir domātas trušiem: Brit Animal Rabbit Junior, Adult un Senior.
Brit Animals Rabbit apskats foto - majastrusis.lvBrit Animal Rabbit Junior Junior barība ir domāta trusīšiem vecumā no 4 nedēļām līdz pieciem mēnešiem. Lucerna, ābols un pienenītes noteikti iegaršosies maziem trusēniem, bet granulas palīdzēs zobiņiem augt pareizi jau no paša dzīves sākuma. Barība ir bagātināta ar vitamīniem. Proteīnu un šķiedrvielu radītāji ir ļoti labi, tieši paredzēti augošam organismam.
Rādītāji
Proteīns: 16%;
Šķiedrvielas: 20%;
Tauki: 3%;
Pelni: 8.5%;
Kalcijs: 0.4%;
Brit Animals Rabbit apskats foto - majastrusis.lvBrit Animals Rabbit Adult Šī barība ir domāta pieaugušiem trušiem – tā satur mazāk proteīna un kaloriju, ir ļoti laba priekš gremošanas sistēmas un vielmaiņas.

Rādītāji
Proteīns: 14%;
Šķiedrvielas: 20%;
Tauki: 2.8%;
Pelni: 8.4%;
Kalcijs: 0.4%;

Brit Animals Rabbit apskats foto - majastrusis.lvBrit Animals Rabbit Senior barība ir domāta trušiem vecākiem par četriem gadiem. Tā ir vieglāka gremošanas sistēmai, satur mazāk kaloriju un ir bagātināta ar C vitamīnu, kalciju un fosforu. Šķiedrvielu daudzums gan ir pats minimālais, tāpēc ar Adult barību var turpināt barot visas dzīves garumā, pie nepieciešamības koriģējot daudzumu.

Rādītāji
Proteīns: 13.5%;
Šķiedrvielas: 19%;
Tauki: 2.8%;
Pelni: 8.2%;
Kalcijs: 0.4%;

Savā bukletā Brit Animals iesaka dienas devu (3-5 ēdamkarotes dienā) un pastāsta sīkāk par barības sastāvu, kā arī par trušu kopšanu un barošanu.

Personīgā pieredze

Pasūtījam uz izmēģināšanu 350g ar Adult barībiņu. Paciņa ir smuka un aiztaisāma, dāvanā nāk kartīte ar dzīvnieciņa zīmējumu (mums trāpījas šinšila) un faktiem par to. Izskata ziņā granulas ir ļoti līdzīgas Supreme Science. Maffinam barība garšoja!
Barības Brit Animals Rabbit apskats Maffins - majastrusis.lv
Barības Brit Animals Rabbit apskats Maffins - majastrusis.lv
Barības Brit Animals Rabbit apskats Maffins - majastrusis.lv
Barības Brit Animals Rabbit apskats Maffins - majastrusis.lv

Kur iegādāties

Brit Animals Adult un Junior barības ir pieejamas internet-veikalā 220.lv ar piegādi visā Latvijā. Barības ir pieejamas 300g un 1,5kg iepakojumos. Orientējošā barības cena ir ~5 EUR/kg

Brit Animals Adult – 300g
Brit Animals Adult – 1,5kg

Brit Animals Junior – 300g
Brit Animals Junior – 1,5kg

Kopsavilkums

Brit Animals Rabbit ir laba barība, ar ļoti labu sastāvu un rādītājiem. Tā ir pieejama Latvijas interneta veikalā. Par vienīgo mīnusu var uzskatīt cenu – bet ja tā nav problēma un trusītim garšo, tad droši var izvēlēties šo barību.

3 komentāri rakstam “Barības Brit Animals Rabbit apskats

    • Par kārumiem runājot – ir jāskatās konkrēti, bet piemēram Brit Animals ALFALFA SNACK for RODENTS un Brit Animals Immune Stick for rodents abi trusīšiem ir piemēroti kā kārumi :)

  1. Labdien! Mēnesi atpakaļ nopērku Brit Animals Junior savam mīļam Dr.Hous’am. Šodien pasūtīju jau Brit Animals Adult! Mans trusītis ir vienkārši sajusmā! Mīlestība no pirmās granulas =) <3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *