Bezmaksas barības paraugi

Bezmaksas barības paraugi - majastrusis.lvLai atbalstītu cilvēku interesi par pareizu trušu barošanu, piedāvājam iespēju trusītim nogaršot kādu no, uz vietas pieejamajām, rekomendētajām barībām. Tas dos iespēju noskaidrot, vai ir vērts pasūtīt konkrēto barību vai labāk izmēģināt kādu citu.

Mēs nenodarbojamies ar barības tirgošanu vai izplatīšanu un nepelnam ar to, bet šādā veidā varam izpalīdzēt, ja ir vēlēšanās pasūtīt labu barību, bet vispirms gribās pamēģināt, vai trusītis tādu ēdīs.

Ir jāņem vērā, ka, ja trusītis visu dzīvi tika barots ar musli (riekstu un sēklu maisījumu), nevis ar granulēto barību, viņam var būt nepieciešams laiks, lai sāktu ēst veselīgi, tāpēc barības paraugs ir paredzēts vairākām ēdienreizēm.

Barības maiņu ir jāveic pakāpeniski iejaucot jauno barību vecajā, bet ja trusītis apēd tikai musli un granulas atstāj, tad ir vērts pamēģināt dot tikai granulas, bet pavisam nelielā daudzumā.
Dažiem trusīšiem var būt vajadzīgs līdz 2 nedēļam, lai sāktu ēst pareizi. Barības maiņas laikā no bada pasargās neierobežota pieeja svaigam sienam.

Pieejamie bezmaksas barības paraugi

Šobrīd piedāvājam izmēģināt tikai vienu, pēc mūsu pieredzes, vislabāko/visgaršīgāko barību:
#1 – Supreme Science Selective Adult Rabbit – mūsu labākā un rekomendētākā barība

Sīkāk par barībām var uzzināt šajā rakstiņā.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos barības paraudziņam, ir jāsazinās ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu vai rakstot mums uz e-pastu: muffin@majastrusis.lv. Var arī uzrakstīt komentāru pie šī paša raksta, vai atstāt mums ziņu mūsu facebook lapā.
Uzreiz sūtiet mums savu Vārdu, Uzvārdu, Mob. telefona numuru un Pakomāta adresi, uz kuru vēlaties saņemt.
* Paraudziņus cenšamies izsūtīt 1 nedēļas laikā, jo atrodamies ārpus pilsētas un pakomāti ne vienmēr ir pa ceļam. Vienmēr nosūtīsim ziņu, kad būsim tos izsūtījuši.

Mēs sūtām ~70gr ar barību, kas pietiek, lai dažu dienu laikā noskaidrotu vai trusītim garšo konkrētā barība.

Kā saņemt?

Barības paraudziņus sūtam tikai ar Omniva Pakomātu vai PastaStaciju. Sūtīšanas izmaksas sedzam mēs, jo mūsu mērķis ir panākt to, lai pēc iespējas vairāk trusīšu saņemtu vislabāko barību.
Omniva Pakomātu adreses: https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas
PastaStaciju adreses: http://www.pastastacija.lv/lv/ka-atrast/termin%C4%81lu-saraksts

Kas tālāk?

Ja trusītim barība iegaršosies un tiks nolemts turpmāk barot tieši ar to, mēs varam arī palīdzēt noformēt pasūtījumu, ja tas būs nepieciešams.
Barības iespējams iegādāties šajos interneta veikalos:
Supreme Science Selective Rabbit:
1) petshop.co.uk – paši pērkam šeit (Diemžēl vairs nepiegādā ārpus UK)
1) vet-advice.lv
2) zooplus.de

Visizdevīgāk barību ir sūtīt 2x10kg maisus no petshop.co.uk. Ar to vienam trusītim pietiek 8-9 mēnešiem un kopējās izmaksas ar sūtīšanu ir tikai 50EUR!

Koppasūtījumus mēs arī nepiedāvājam taisīt, bet ja kādam ir interese Jūs varat pierakstīties šeit komentāros, un citi interesenti varēs Jums atbildēt un iespējams varēsiet veikt koppasūtījumus ar kādu citu mūsu lasītāju!

Mēs nenodarbojamies ar barības tirgošanu vai izplatīšanu un nepelnam ar to, bet šādā veidā varam izpalīdzēt, ja ir vēlēšanās pasūtīt labu barību, bet vispirms gribās pamēģināt, vai trusītis tādu ēdīs.

Bezmaksas barības paraugi - majastrusis.lv

11 komentāri rakstam “Bezmaksas barības paraugi

  • Karotēs īsti nemācēsim pateikt. Kuru tieši barību taisaties dot?
   Trusītim vajadzētu ap 30-40 gramiem dienā, sadalīt uz divām ēdienreizēm.

 1. Gabriēliņš gribētu pagaršot un izmēģināt, jo barība izskatās ļoti kvalitatīva un laba.
  Un ja garšos sūtīsim.

 2. No paša sākuma tiešām nezināju, kā labāk pabarot manējos, bet pateicoties Jūsu mājaslapai, tagad abi jau kādus 2 gadus ir apmierināti ar izvēlēto Supreme Science Selective Adult Rabbit. Toreiz bija arī iespēja arī iedot Burgees barības paraugu, bet to viņi ēda tikai pēc Selective un arī ar dziļām pārdomām.

  Paldies toreiz par atbalstu!

  • Super! Prieks, ka varējām palīdzēt!
   Ja pareizi atceramies, Tev bija divi izvēlīgie trušuki, katrs ar savu viedokli par to kas ir garšīgs :)

   Paldies par jauko atsauksmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *