The Body Shop Petīcija – palīdzi trušiem!

The Body Shop Petīcija - palīdzi trušiem - majastrusis.lv
The Body Shop Petīcija - palīdzi trušiem - majastrusis.lvThe Body Shop ir starptautisks skaistumkopšanas zīmols, ar veikaliem 60 pasaules valstīs, tai skaitā arī Latvijā.
The Body Shop zīmolam ir apņemšanās ievērot godīgas tirdzniecības (Fair Trade) principus, kā arī, rūpēties par cilvēku, dabas un planētas labklājību.
Tieši tagad The Body Shop vāc parakstus, lai aizliegtu kosmētikas izmēģinājumus uz dzīvniekiem visā pasaulē. No 2013. gada, izmēģinājumi uz dzīvniekiem kosmētikas produktu testēšanai ir aizliegti visā Eiropā, bet kampaņas mērķis is aizliegt to pavisam.
Izmēģinājumi uz dzīvniekiem ir nežēlīga un neattaisnojama vardarbība pret dzīvām būtnēm, un visbiežākais testēšanas dzīvnieks ir trusītis.

Kā palīdzēt?
Lai iestātos pret dzīvnieku nogalināšanu skaistuma vārdā, ir iespējams parakstīt The Body Shop petīciju: ienākot kādā no viņu veikaliem (saraksts ar veikaliem šeit), vai arī parakstīt petīciju caur mājas lapu: foreveragainstanimaltesting.com

Vairāk informācijas par kampaņu (angļu valodā) – The Body Shop mājaslapā.

MājasTrusis.lv komanda aicina savus lasītājus noveltīt nedaudz sava brīva laika un parakstīt petīciju, lai palīdzētu trusīšiem, un citiem izmēģinājumu dzīvniekiem visā pasaulē!
Paldies jau iepriekš!

Gribat palīdzēt vairāk?
Izvēlaties kosmētiku un citus līdzekļus, uz kuriem ir rakstīts, ka tie netika testēti uz dzīvniekiem, vai arī meklējiet kādu no šiem logotipiem:
Nav testēts uz dzīvniekiem logo - majastrusis.lv

Viens komentārs rakstam “The Body Shop Petīcija – palīdzi trušiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *