Burgess Excel – trušu barība

Burgess Excel - trušu barības apskats - majastrusis.lv

Burgess Excel ir Lielbritānijas ģimenes uzņēmums, kas ražo mājdzīvnieku barību. Burgess Excel ir arī viens no atbalstītājiem un sponsoriem “Rabbit Awarness Week” – Lielbritānijas ikgadējā akcija, kuras mērķis ir informēt cilvēkus par trušu vajadzībam. Īpašu uzmanību viņi pievērš nepieciešamībai kastrēt un vakcinēt trušus, kā arī socializēt tos un barot tieši ar granulēto barību.
Burgess Excel ir Lielbritānijas iecienītākā izvēle trušu barībā, kuru iesaka veterinārārsti, un ar to savus trušus baro arī daudzi vietējie zooveikali. Iemesls tam varētu būt tāds, ka Burgess Excel izdevās apvienot sevī divus ļoti svarīgus kriterijus: kvalitāti un cenu.
Burgess Excel ir granulēta, sabalansēta, pilnvērtīga barība trušiem, kuru var iegādāties par zemu cenu.

Burgess Excel barība Junior & Dwarf

Burgess Excel trušu barības apskats - majastrusis.lvBarība ir paredzēta trušiem vecumā no 6 līdz 8 mēnešiem, kā arī vismazāko šķirņu trušiem. Barība ir bagāta ar proteīnu, lai atbalstītu mazuļu augšanas procesu, bet ir pārāk maz šķiedrvielu, tāpēc mēs ieteiktu uzreiz izvēlēties kādu no pieaugušajiem trušiem paredzētu barību.

Sastāvs
Zāles milti, kvieši, auzas, sojas pākstis, lucerna, raugs, sojas eļļa, piparmētra, kalcijs, monokalcija fosfāts, sāls, FOS, dikalcija fosfāti, lignoceluloze, minerāli.

Barība ir bāzēta uz zāles, satur lucernu, kas garšo trušiem.

Uzturvielu radītāji
Vērtīgas šķiedrvielas – 39% (uzņēmuma apzīmējums)
Kopproteīns – 16%
Kopšķiedras – 17%
Koppelņi – 6.5%
Eļļas un Tauki – 4%
Sāls – 0.2%
Kalcijs – 0.8%
Fosfors – 0.5%

Burgess Excel Adult Rabbit (ar piparmētru)

Burgess Excel trušu barības apskats  - majastrusis.lvBarība ir paredzēta visiem trušiem vecumā no 4 mēnešiem līdz 4 gadiem. Ar to drīkst barot arī visu dzīvi, bet trušiem vecākiem par 4 gadiem viņi iesaka citu barības veidu.

Sastāvs
Zāles milti, kvieši, auzas, sojas pākstis, lucerna, raugs, sojas eļļa, piparmētra, kalcijs, monokalcija fosfāts, sāls, FOS, dikalcija fosfāti, lignoceluloze, minerāļi.

Uzturvielu radītāji
Vērtīgās šķiedrvielas – 39% (uzņēmuma apzīmējums)
Kopproteīns – 13%
Kopšķiedras – 19%
Koppelņi – 6.5%
Eļļas un Tauki – 4%
Sāls – 0.18%
Kalcijs – 0.75%
Fosfors – 0.5%

Burgess Excel Adult Rabbit Oregano

Burgess Excel trušu barības apskats  - majastrusis.lv Raudene, jeb oregano, barībā ir paredzēta, lai atbalstītu truša gremošanas sistēmu. Barība ir bagāta ar vitamīniem.

Sastāvs
Zāles milti, kvieši, auzas, sojas pākstis, lucerna, zirņi, raugs, timiāns, sojas eļļa, monokalcija fosfāts, dikalcija fosfāts, sāls, FOS, dikalcija fosfāti, lignoceluloze, raudene

Uzturvielu radītāji
Vērtīgas šķiedrvielas – 39% (uzņēmuma apzīmējums)
Kopproteīns – 12.8%
Kopšķiedras – 19%
Koppelņi – 6.5%
Eļļas un Tauki – 3%
Sāls – 0.17%
Kalcijs – 0.7%
Fosfors – 0.5%

Burgess Excel Mature with Cranberry and Ginseng

Burgess Excel trušu barības apskats  - majastrusis.lvPēc pieciem gadiem truši parasti paliek mierīgāki un pasīvāki. Mature Barība ir izveidota, lai nepieļautu liekā svara izveidošanos dēļ neaktivitātes, kā arī, lai atbalstītu locītavas. Sastāvā esošās dzērvenes nostiprina urīntrakta veselību, probiotiķi atbalsta gremošanas traktu, antioksidanti un minerāļi priekš acīm, kažociņa un ādas. Barība nostiprina imūnsistēmu.

Sastāvs
Zāles milti, kvieši, auzas, sojas pākstis, lucerna, zirņi, raugs, biešu mīkstums, timiāns, monokalcija fosfāts, dikālcija fosfāts, minerāļi, taukskābes, sojas eļļa, FOS, ženšeņs, sāls, kalcijs, dzērvenes, lignoceluloze, glikozamīns hidrohlorīds

Uzturvielu radītāji
Vērtīgas šķiedrvielas – 38% (uzņēmuma apzīmējums)
Kopproteīns – 13%
Kopšķiedras – 19%
Koppelņi – 6.5%
Eļļas un Tauki – 3%
Sāls – 0.17%
Kalcijs – 0.7%
Fosfors – 0.5%

Burgess Excel Light

Burgess Excel trušu barības apskats  - majastrusis.lv Light barība ir paredzēta, lai kontrolētu truša svaru. Tā palīdzēs mazaktīviem trušiem, trušiem invalīdiem vai veseliem dzīvniekiem ar lieko svaru.

Sastāvs
Zāles milti, kvieši, auzas, sojas pākstis, lucerna, zirņi, raugs, piparmētra, biešu mīkstums, monokalcija fosfāts, dikālcija fosfāts, minerāļi, taukskābes, sojas eļļa, FOS, ženšeņs, sāls, kalcijs, lignoceluloze

Uzturvielu radītāji
Vērtīgas šķiedrvielas – 38% (uzņēmuma apzīmējums)
Kopproteīns – 13%
Kopšķiedras – 19%
Koppelņi – 5%
Eļļas un Tauki – 3%
Sāls – 0.17%
Kalcijs – 0.8%
Fosfors – 0.5%

Cena un iegādes vietas

Barība tagad ir pieejama vet-advice.lv veikalos par pārsteidzoši labu cenu!

ps-logo Burgess Excel barību (visi veidi) var iegādāties internetā, petshop.co.uk mājaslapā. Pie viņiem ir nopērkami arī Burgess Excel kārumi, siens un pakaiši.

Cenas
Precīzas un aktuālas cenas var redzēt petshop.co.uk mājaslapā. Piegādes cena uz Latviju (sūtījumiem līdz 30kg) – 12 EUR.

Salīdzinājumam Latvijā nopērkama trušu barība Versele Laga Cuni Complete maksā aptuveni 7 EUR par 1kg. Supreme Science lētākā vietā izmaksā 4.30 EUR/kg (plus piegādes cena 5-8 EUR, atkarībā no veikala).

Kopsavilkums

Burgess Excel ir ļoti labs uzņēmums, kurai rūp trušu labklājība, un kura aktīvi darbojas, lai uzlabotu situāciju, informējot cilvēkus par trušu pareizu kopšanu. Burgess Excel ir plašs trušu barības klāsts, kas ir paredzēts dažādiem dzīves posmiem. Proteīnu un šķiedrvielu līmenis tajā ir ļoti labs. Supreme Science barības radītāji ir augstāki, bet arī cena ir daudz augstāka.
Burgess Excel barība ir pieejamāka, lētāka un veselīgāka par jebkuru musli-sēklu maisījumu un daudzām granulētām barībām.

Mājastrusis.lv aicina savus lasītājus barot savu trusīti tieši ar granulēto barību, izvēloties kādu no mūsu rekomendēto barību saraksta.

Ja Jūs interesē Burgess Excel barība, Jūs varat sazināties ar mums un dabūt barības paraugu, lai noskaidrotu vai Jūsu trusītim tā garšos. Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt noformēt pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *