Lasītāju galerija – Mājastrusis.lv

Mājastrusis.lv Lasītāju galerija – šeit varat apskatīt mūsu lasītāju uzņemtās fotogrāfijas par saviem mājas mīluļiem un dažādām ar tiem saistītām tēmām. Visi šeit apskatāmie attēli ir publicēti ar iesūtītāju atļauju un to pārpublicēšana bez autora piekrišanas nav atļauta.Mājastrusis.lv Lasītāju Galerija - Flickr lapa

Mājastrusis.lv Lasītāju galerija – šeit varat apskatīt mūsu lasītāju uzņemtās fotogrāfijas par saviem mājas mīluļiem un dažādām ar tiem saistītām tēmām. Visi šeit apskatāmie attēli ir publicēti ar iesūtītāju atļauju un to pārpublicēšana bez autora piekrišanas nav atļauta.
Ja vēlaties pārpublicēt kādu attēlu, sazinieties ar mums pa e-pastu muffin@majastrusis.lv, norādot saiti uz attēlu, kuru vēlaties izmantot.
Apskatīt lasītāju galeriju: Mājastrusis.lv Lasītāju Galerija - Flickr lapa

Trusīšu apraksts/stāsts:
Trusītis Šerijs: Šerijam ir 3 gadi, viņa lielākais gardums ir svaigas pieneņu lapas. Viņam patīk iet āra pastaigās. :)
Trusīte Busja: Busjai ir 4 gadi un viņai ļoti patīk pavadīt laiku vasarnīcā.
Trusīte Rita: Pirms gada trusenīte bija šausmīgā stāvoklī, bet tagad ir ir atkopusies un laimīgi dzīvo jaunajās mājās.
Trusītis Zipiņš: Pa ziemu un rudeni ļoti izbauda pastaigu siltumnīcā. Tur viņš var izpausties rokot sev alas.
Trusīte Bala: Mīļotā, baltā skaistule
Trusītis Piksis: Ļoti kopts un skaists trusītis, kas bija sajūsmā par barības paraudziņiem un tagad prasa saviem cilvēkiem tikai to labāko! Ļoti patīk izskrieties un arī slidināties pa laminātu.
Trusīte Pūciņa: Gandrīz 6 mēnešus veca trušu meitene (bildēs viņai 4 mēneši). Ļoti patīk pastaigas pa āru. Īsta burkānmīle.
Trusītis Rio: Rio ir brūns ar melnu. Viņa mīļākais ēdiens ir dilles. Pirmo reizi mēs viņu dabūjām no audzētavas un viņš bija maziņš kā sniega pika, bet tagad Rio ir liels kā kucēns. Sākumā nezinājām, ka patversmēs atrodas arī truši, tāpēc dabūjām viņu no audzētavas.
Trusītis Olivers: Oliveram pašlaik ir 11 mēneši. Viņam ļoooti garšo Versele-Laga Complete Crock ar ābolu garšu un kaltēta maizīte. Kad nopirkām viņu, viņš bija mūsu suņa purniņa lielumā un viņa ausis likās tik lielas, tās pat vilkās pa zemi, kas mūs ļoti uzjautrināja. Bet tagad jau Olivera ausis neliekas tik garas un viņš droši izmanto suni kā pakāpienu, lai ielēktu gultā.
Trusītis Laris: Laris ir gandriz gadu vecs un ļoti dzīvespriecīgs. Ātri atrada sev paraugu – musu kaķeni Pūcīti. Abi divi ir pelēkā krāsā, un Laris Pūcei seko ik uz soļa. Iemăcijās nokārtoties kastītē vērojot kaķeni. Pūce gan par to nav tik priecīga – šis pielūdzējs viņu nedaudz kaitina.
Trusītis Dr.House: Dr.House ir dzimis 15. augustā, un viņam ļoti patīk paēst. Viņš ir ļoti aktīvs, draudzīgs un ziņkārīgs.
Trusītis Mīļums: Auna pundurtrusītis, neizsakāmi mīļš un ziņkārīgs
Trusītis Limo: Limo dzīvo Liepājā. Vecums 1 gads. Ģimenē Limo ienāca 3 mēn. vecumā. Pats iemācījās nokārtoties kastē. Viņam patīk rotaļāties ar papīra rullīšiem un kastītēm.
Trusīte Rafī (Rafaello): Dzimusi 2017.gada 21.aprīlī, mīlīga, jautra trušmeitiņa, kārtīga, atvērta dažādam trusim paredzētam ēdienam, smieklīga, patīk spēlēties, mukt, slēpties un tad laizīt cilvēkam uzaci, beigās- caps, nedaudz iekost. Smieklīga ļipa. Patīk uzmanība. No rītiem sit pa būra redeli, un kad pienāk klāt, ceļas pakaļkājās, prasās ārā, pa istabu, dīvānu paskrieties un spiras čupiņām pabirdināt. Ļoti garšo mazi burkāniņi (našķis).
Trusīte Binnija: Jau divas nedēļas mājās ir trusīte Binnija – vecums apmēram 4 mēneši. Esam iekārtojuši būrīti, mācām nokārtoties kastītē. Binnija jau sāk pierast pie mums un ir kļuvusi drošāka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *