Oxbow Critical Care atveseļošanās barības apskats

Oxbow Critical Care atveseļošanās barības apskats

Oxbow Critical Care Apskats - majastrusis.lv
Oxbow Critical Care ir atveseļošanās perioda barība, kas ir paredzēta zaļēdājiem, kuri atsakās no ēšanas dēļ slimības, pēcoperācijas periodā vai dzīvniekiem ar izteikti pazeminātu svaru.
Barība ir izstrādāta tā, lai saturētu visas nepieciešamās barības vielas un ir bāzēta uz timotiņa, kas ir bagāts ar šķiedrvielām un veicina kunģa un zarnu pareizu darbību.

Garšas un iepakojums

Barībai ir divas garšas: ābols+banāns un anīss. Banāna un ābola variants noteikti iegaršosies arī izvēlīgiem trušiem. Barība ir pieejama 141g un 454gramu paciņās.

Sastāvs un uzturvielas

Sastāvs: timotiņš, soja, kviešu asni, auzas, melase, monofosfāta askorbīnskābe, nātrija hlorīds, kālija hlorīds, magnija hlorīds, kalcija hlorīds, raugs, A vit., D3 vit., E vit., K vit., riboflavīns, niacīns, B12 vit., pantotēnskābe, biotīns, tiamīns, holīna hlorīds, DL metionīns, piridoksīns, folskābe, selēns, Mg sulfāts, Fe sulfāts, ZnO, ZnSO4, CuSO4, minerāleļļa, Ca jodīds, probiotikas, papaija, ananāss, dabiskas garšvielas.

Uzturvielas:
Proteīns: 16%;
Tauki: 3%;
Šķiedrvielas: 21-26%;
Kalcijs: 0.4%-0.6%;
Fosfors: 0.2%;
Kalorijas: 24kkal/tējkārote

Barošanas intstrukcija

Ja Jūs nekad iepriekš nebarojāt trusi ar šprici, pajautājiet veterināram parādīt Jums kā to ir pareizi jādara. Nepareizas barošanas dēļ trusis var nosmakt!

Dozēšana: 15g sausā pulvera uz kg ķermeņa svara. 1 daļu Critical Care sajauc ar 2 daļām silta ūdens. Sadala 4 – 6 barošanas reizēm. Vienmēr jābūt pieejamam ūdenim. Šķīdums jāizlieto 24 stundu laikā. Glabāt vēsā, sausā vietā. Pirms lietošanas sakratīt.

Dozēšanas kartīte (angliski) pieejama šeit.

Iegāde un cena

Oxbow Critical Care var iegādāties interneta veikalā vet-advice.lv par 12.06 EUR. Kā arī, vaicājiet par to savam veterinārāstam.

Atveseļošanās barība nav arstēšanas līdzeklis un neaizvieto arstēšanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *