Portāla Jaunumi 2019. gadā

Mājastrusis.lv - portāla jaunumi 2019
Sveiciens nu jau jaunāja gadā!
Pēc ilga klusuma, nolēmam nopublicēt kādu nelielu ziņu par to, kas tad īsti notiek portālā un kādi jaunumi gaidāmi 2019. gadā.
Mājastrusis.lv lapas uzturēšana notiek brīvajā laikā un par velti (mums nav pat reklāmu!), tāpēc dažādu apstakļu dēļ jaunumu ilgi nebija. Tagad ir nedaudz vairāk brīvā laika tāpēc ir plānots aktīvāk piedalīties portāla dzīvē.

Jaunie raksti

Lielākoties, visa nepieciešamā pamata informācija jau ir nopublicēta (kā barot, kā rūpēties), un ir arī neliela bezmaksas grāmatiņa, kur viss ir apkopots. Tāpēc regulāri raksti netiks publicēti, bet ir sakrājušies vairāki lasītāju jautājumi un arī pašu idejas, no kuriem raksti varētu tapt. Paredzamajā nākotnē plānojam nopublicēt šādus rakstus: Vetārsti trušiem (ļoti biežs lasītāju jautājums) un Truši un Kaķi.

Barības paraudziņi

Pieteikšanās barības bezmaksas barības paraudziņiem ir aktīva, bet kā jau lasītāji noteikti pamanīja – mūsu atbilde/izsūtīšana ne vienmēr ir visai laicīga. Kad savācas vairāki pieteikumi, mēs tos izsūtām, bet e-pastu kaudzē noteikti sanāca kādu palaist garām. Ja palaidām Jūsu pieteikumu garām – droši uzrakstiet vēlreiz!
Paraudziņus mēs dodam bez maksas, savā laikā un paši arī maksājam par pakomāta pakalpojumiem, tāpēc ir žēl, ja cilvēki piesakās, bet nesaņem utt.
Šobrīd paraudziņiem ir pieejama tikai Supreme Science Selective barība.
Lūgums pieteikumā uzreiz norādīt nepieciešamo informāciju: Vārdu, Uzvārdu, Mob. telefona numuru un Pakomāta adresi, uz kuru vēlaties saņemt.

Kur pirk profesionālo barību?

Diemžēl petshop.co.uk vairs nepiegādā sūtījumus ārpus Lielbritānijas (no 2019. gada), 1a.lv Supreme Science barība arī vairs nav nopērkama :(
Toties, barību var iegādāties zooplus.com un vet-advice.lv

Latvijā var nopirkt arī Brit Animal barību (apskats) 220.lv veikalā, un Versele Laga Cuni Complete (apskats) Zoo Centrs zooveikalos – pieaugušiem trušiem un mazuļiem.

Komentāri un Kontaktforma

Mūsu portālā ir moderācija – visi komentāri tiek pārskatīti pirms to publicēšanas. Ja Jūs atstājat komentāru, un tas nepārādijās lapā arī pēc ilga laika, tad notika viens no diviem:

– Komentārs bija saistīts ar trušu izmantošanu kādiem citiem mērķiem, nevis mīlēšanai
– Komentārs bija rupjš
– Jūsu komentārs bija pilnīgi atbilstošs, jauks un visādi citādi noteikti nokļūtu lapā, bet nebija neviens, kas atvelētajā laikā to pārskatītu, nopublicētu un vēl atbildētu :(
Tas pats ar kontaktformu – mēs cenšamies atbildēt iespēju robežās.

Tagad izgājām cauri veselai kaudzei, nopublicējām un atbildējām uz komentāriem, kas nav senāki par 2-3 mēnešiem.

Maffins

Mājastrusis.lv komandas priekšniekam klājas labi. Viņš nedaudz pieņēmies svarā, gadījās pāris reizēs ārstēt ausu infekciju. Mēnesi viņš bija mājās pats sev saimnieks, jo viņa cilvēki ilgi bija ārzemēs. Viņš ļoti novērtēja pet monitor (neliela novērošanas kamera ar mikrofonu) un automātisko barotavu, kā arī draugu vizītes. 20. janvārī viņam būs veseli skaisti apaļi 5 gadi! Ir plānots neliels foto-raksts par viņa dzīves pirmajiem pieciem gadiem.
Maffina cilvēki bija sadomājuši dot mājas kādam kaķītim, bet nu par to būs atsevišķs raksts..

Uz tikšanos!
Mājastrusis.lv - Maffina sveiciens

3 komentāri rakstam “Portāla Jaunumi 2019. gadā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *