Supreme Science Selective Rabbit barības apskats

Supreme Selective Rabbit barības apskats - majastrusis.lv

Par kompāniju
Supreme Science ir Lielbritānijas kompānija, kas jau 20 gadus ražo barību mazajiem mājas mīluļiem. Stāstot par sevi, kompānija atzīst, ka tieši mazākie mājas mīluļi ir viņu galvenā auditorija un uzņēmums cenšas uzlabot viņu dzīves kvalitāti, piedaloties labdarības un izglītojošos pasākumos. Kompānija rūpējas arī par vidi: priekšroka tiek dota vietējām izejvielām, logistika un transports tiek organizēti ar rūpēm par dabu un ražotnē netiek izmantota palmu eļļa.

Produkcija
Supreme Science Selective Rabbit barības apskats - majastrusis.lv
Pašlaik Supreme Science ir 4 pamatbarības līnijas:
– Vetcare – domāta trušiem ar īpašām vajadzībām un atveseļošanas laikam
– Fibrafirst – barība ar īpaši augstu šķiedrvielu saturu dzīvniekiem ar gremošanas traucējumiem
– Selective – pamatbarība visiem dzīves posmiem.
– Tiny Friends Farm

Visas Selective barības ir granulētas, sabalansētas un ideāli piemērotas tieši trušiem.

Supreme Science Selective Rabbit Junior barības apskats - majastrusis.lvSupreme Science Selective Rabbit Junior – barība trusīšiem vecumā līdz 8 mēnešiem. Barība Junioriem ir bagāta ar proteīnu, lai palīdzētu mazuļiem ātri augt un attīstīties. Sastāva pamatā ir lucerna, kas noteikti iegaršosies pat izvēlīgākajam trusim. Barība ir bagāta ar kalciju veselīgai augšanai.Mēs personīgi iesakām trusīti uzreiz barot ar barību, kas ir domāta pieaugušajiem, jo 19% ar šķiedrvielām ir pats minimums veselīgai gremošanai. Barība neder barošanai visas dzīves garumā, jo proteīna daudzums ir parāk liels priekš pieauguša truša vajadzībām.

Rādītāji:
Proteīns: 17%;
Šķiedrvielas: 19%;
Tauki: 4%;
Pelni: 8%;
Kalcijs: 0.8%;

Supreme Science Selective Rabbit Adult barības apskats - majastrusis.lvSupreme Science Selective Rabbit Adult – barība pieaugušiem trušiem. Adult barība der visiem dzīves posmiem. Parasti tā trusīšiem ļoti garšo un no granulu graušanas pareizi dilst zobiņi. Ideāli uzturvielu rādītāji.

Rādītāji:
Proteīns: 14%;
Šķiedrvielas: 25%;
Tauki: 4%;
Pelni: 8%;
Kalcijs: 0.6%;

Supreme Science Selective Rabbit Mature barības apskats - majastrusis.lvSupreme Science Selective Rabbit Mature – barība trušiem vecākiem par 4 gadiem. Gadiem ejot truši paliek mierīgāki un mazāk aktīvi un var sākt pieņemties svarā. Mature barība ir domāta, lai atbalstītu veselību un cīnītos ar vecuma izraisītām veselības problēmam. Sastāvā ir timotiņš, kurš nav tik trekns kā lucerna un palīdz trusītim nepieņemties svarā. Ogas un zaļā tēja palīdz urīnceļiem un nostiprina imunitāti.

Rādītāji:
Proteīns: 12%;
Šķiedrvielas: 22%;
Tauki: 4%;
Pelni: 8%;
Kalcijs: 0.6%;

Kur iegādāties

Supreme Science Selective Rabbit Adult barības apskats, kur iegādāties - majastrusis.lv
Supreme Science Selective Adult barība tagad ir pieejama arī Latvijā, veikalā vet-advice.lv
Vet-advice.lv piegādā barību visā Latvijā!

Supreme Science Rabbit tagad var iegādāties arī 1a.lv veikalā (Diemžēl vairs nevar)

Barību var pasūtīt arī ārzemēs: zooplus.de (vāciski) un petshop.co.uk (angliski)
Sūtot no petshop.co.uk cena ir vispievilcīgākā: 20kg ar barību kopā ar piegādi uz Latviju var saņemt par 48EUR, kas ir 2,40EUR par 1 kilogramu.
(Diemžēl vairs nevar)

Barību uz Latviju piegādā arī zoochic-eu.ru (krieviski).

Bezmaksas barības paraugs

Supreme Science Selective Rabbit barības paraugi - majastrusis.lv
Mūsu trusītis ir ļoti izvelīgs, tāpēc mēs savulaik palikām ar neapēstas barības kolekciju. Lai palīdzētu citiem izvairīties no šādas situācijas, piedāvājam jums izmēģināt barību pirms veikt pasūtījumu. Pieteikties paraudziņiem var BEZMAKSAS, sazinoties ar mums. Vairāk informācijas šeit.

Personīgā pieredze

Mēs ar Maffinu izmēģinājām vairākas barības un pat apkopojām tās (un vairākas citus) šajā tabulā: Sausās barības salīdzinājums.
Tieši Supreme Science Selective ir vislabākā barība, ko esam redzējuši un turpinām dzirdēt par to labas atsauksmes gan no ārzemju trušu mīļotājiem, gan tagad arī no vietējiem. Mēs aicinām nodrošināt savam trusītim to labāko! Mēs nerekomendētu to, ko nedotu savam mīlulim un Maffinu barojam tieši ar Supreme.

P.S.
Patversmes trusīšiem ar Supreme ir savi veiksmes stāsti: Miffi ir ataudzējusi skaisto spalvu un viņai beidzot normalizējās vēdera izeja, bet trusīte Mingi, kura pieņemšanas brīdi bija ar daudz lieko svaru, ir zaudējusi svaru. Arī mazulis Pīters startēja dzīvē ēdot Supreme barību.

Viens komentārs rakstam “Supreme Science Selective Rabbit barības apskats

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *