Trušu aizsardzības organizācija RWAF

Trušu aizsardzības organizācija RWAF - majastrusis.lv Trušu aizsardzības organizācija RWAF (Rabbit Welfare Association & Fund) pastāv kopš 1996. gada ar misiju uzlabot Lielbritānijas trušu dzīves apstākļus. Organizācija informē un izglīto cilvēkus par pareizu trušu kopšanu, barošanu un piemērotiem dzīves apstākļiem. Galvenais RWAF mērķis ir palīdzēt cilvēkiem saprast, ka truši ir inteleģentas, dzīvas radības, kuriem ir savas vajadzības un tiesības uz laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi.

Neskatoties uz to, ka trusis ir trešais populārakais mājdzīvnieks Lielbritānijā, viņš ir arī viens no nelaimigākajiem. Liela daļa no mājas trušiem tiek turēti ārā, mazos koka būrīšos un tiek aizmirsti otrā dārziņa galā. Trušu īpašnieki neinteresējas par dzīvnieka labklājību, baro viņu ar nepiemērotu barību un bieži liedz dzīvnieciņam viņa pamata vajadzības. Visbiežāk tas nenāk no ļaunuma, bet gan no nezināšanas, tieši tāpēc organizācija tik daudz spēkus un laika velta tam, lai izglītotu cilvēkus, kā arī sadarbojas ar veterinārārstiem un trušu patversmēm. RWAF cer panākt, lai pēc iespējas vairāk trušiem tiktu nodrošināts viss nepieciešamais, lai tie nodzīvotu ilgu, laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi un būtu cilvēku ģimenes locekļi.

Organizācijas darbība

Tieši RWAF ir organizējusi kampaņas “Ar būri nepietiek” (“Hutch is Not Enough”) un “Ja es būtu trusis” (“If I were a rabbit”).

Reizi gadā notiek liela RWAF konference, viena daļa paredzēta trušu īpašniekiem un otra – ārstiem kas, strādā ar trušiem. Regulāri notiek izglītojošie pasākumi visā valstī.
RWAF izlaiž speciālo trušu medicīnas žurnālu, kas ir pieejams tikai dalībniekiem-veterinārārstiem.

Dalība RWAF

RWAF dalībniekiem ir vairākas priekšrocības:
– Ekskluzīva žurnāla Rabbiting On izdevumi (ik pēc 3 mēnešiem);
– Jaunajiem dalībniekiem: grāmatiņa par trušu kopšanu un dalības buklets, un uzlīmes;
– Pieredzējuša veterinārārsta konsultācijas nepieciešamības gadījumā (tiek sniegta dalībnieka veterinārārstam, nevis pašam dalībniekam);
– Ar savu maksājumu dalībnieki atbalsta RWAF dalību un palīdz trusīšiem.

Mēs esam laimīgi un lepni, ka tagad arī Mājastrusis.lv ir RWAF dalībnieks! Kā jauno dalībnieku dāvanu saņēmām žurnālu Rabbiting On, dalībnieka grāmatiņu un gramatiņu par trušu kopšanu. Esam ļoti priecīgi, ka ar savu dalību varēsim palīdzēt trušiem, kā arī regulāri uzzināsim jaunumus par to veselību, kopšanu un labklājību un varēsim informēt par tiem arī mūsu lasītājus!
Trušu aizsardzības organizācija RWAF un Maffins - majastrusis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *